Swipe left or right
to go to next or previous job

Asystent / Asystentka (obszar marketingu offline)

Project Execution Sp. z o.o.

Warszawa

12 days ago

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: OFF/2019/MM
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wsparcie w koordynacji działań w ramach prowadzonych kampanii reklamowych (offline)
  • research rynkowy
  • przygotowanie analiz i statystyk
  • wsparcie administracyjne
  • bieżące działania
OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • zaangażowanie w pracę i inicjatywa w działaniach
  • skrupulatność i dokładność
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zorientowanie na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
OFERUJEMY:
  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w świetnej lokalizacji: Nasze biuro mieści się w samym centrum Warszawy
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Get to know the position: Asystent Marketingu

Asystent Marketingu jest to osoba odpowiedzialna za wspieranie pracy Działu Marketingu i Reklamy w firmie - poprzez realizację zleconych zadań administracyjno-biurowych i marketingowych. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: obsługa i organizacja pracy biura, kontrola nad obiegiem korespondencji przygotowywanie raportów, ofert, zestawień, współpraca w prowadzeniu projektów ...
Asystent Marketingu Job Asystent Marketingu

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (774)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (267)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (913)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2176)
Radom (171)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (74)