Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
Asystent ds.szkoleń i prezentacji kosmetycznych

Opinion Media
Gliwice
praca stacjonarna
4930 dni temu

Ogłoszenie numer: 116218, z dnia 2010-09-29

Spring_Net to niezależny projekt firmy Opinion Media, którego kwintesencją są spotkania i szkolenia, podczas których uczymy jak troszczyć się o swoje finanse, dbać o swój wygląd i zdrowy styl życia oraz efektywnie wykorzystywać swoje naturalne predyspozycje. Specjalizujemy się w nim w rekrutacji, kreowaniu, szkoleniu i wspieraniu osób zainteresowanych profesjonalną działalnością w marketingu sieciowym.

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie oraz prowadzenie spotkań i prezentacji na tematy kosmetyczne oraz dotyczące wybranych aspektów biznesowych projektu
  • Prowadzenie szkoleń dla przedstawicieli projektu Spring_Net, którzy chcą samodzielnie prowadzić prezentacje i pokazy
  • Umawianie i prowadzenie indywidualnych konsultacji kosmetycznych dotyczących produktów Oriflame oraz korzyści wynikających z udziału w projekcie Spring_Net

Wymagania

  • Zdolności organizacyjne oraz wysokie umiejętności interpersonalne
  • Kreatywność w prowadzeniu spotkań, elastyczność, otwartość na zmiany i nowe rozwiązania
  • Odpowiedzialne działania nastawione na kreowanie właściwego wizerunku projektu i przestrzeganie obowiązujących w nim procedur

Oferujemy

  • Udział w wyjątkowym przedsięwzięciu oraz możliwość uzyskania licencji Spring_Net już w pierwszym roku pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością jej wykonywania w niepełnym wymiarze czasu pracy oraz możliwość współpracy na zasadzie umowy cywilnoprawnej
  • Możliwość połączenia pracy jako Asystent z możliwością rozwoju jako Przedstawiciel Projektu Spring_Net i uzyskiwania dodatkowych korzyści finansowych w trakcie pracy w projekcie, a także już po jej zakończeniu