Najnowsze oferty pracy

  • Asystent / Asystentka działu zakupów

    Rehasport Clinic   Poznań, ul. Jasielska 14    praca stacjonarna
    asystent  umowa na zastępstwo  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Do głównych zadań należeć będą: Prowadzenie gospodarki materiałowej : przygotowanie zamówień, nadzór nad ich terminową i jakościową realizacją, przyjmowanie materiałów na stan magazynowy; Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami; Współpraca z zespołem medycznym szpitala;
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent ds. zakupów

Ciech S.A.
Inowrocław
praca stacjonarna
2162 dni temu

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce. Obecnie dla CIECH S.A. poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Inowrocław

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW
  • Realizację ambitnych zadań umożliwiających rozwój umiejętności zawodowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z niezbędnymi narzędziami pracy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
Nasze wymagania:
  • Ukończone studia wyższe bądź w trakcie studiów zaocznych
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub rosyjskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności analityczne
  • Otwartość na nowe wyzwania oraz chęć nauki
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
Twoje zadania:
  • Wykonywanie czynności wspierających funkcjonowanie działu
  • Obsługa korespondencji mailowej
  • Aktywne poszukiwanie dostawców surowców i opakowań
  • Bieżący kontakt z dostawcami
  • Współpraca z Zespołami Zakupowymi w ramach Grupy CIECH
  • Przygotowywania postępowań zakupowych
  • Analizowanie danych zakupowych
  • Praca w systemie ERP oraz na platformie zakupowej
  • Raportowanie wykonywanych zadań do bezpośredniego przełożonego