Najnowsze oferty pracy

  • Trainee in Procurement Operations

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    2 dni
    Specifically, you will: Supporting Arla’s colleagues in answering queries via Service Hub tool. Providing high service level to stakeholders and building strong collaboration. Supporting improvements implementation within the team. Ensure delivery of operational KPIs within own area. Solving price...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent działu zakupów

Gi Group Sp z o.o.
śląskie, Sosnowiec ( koło trasy S1)
praca stacjonarna
1900 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i zatrudnienia, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy
nr 570.

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W PRACY NA PRODUKCJI? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec ( koło trasy S1)
Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach
  • otwarte i przyjazne środowisko pracy
Zadania:
  • archiwizacja dokumentów
  • obsługa systemu komputerowego
  • kontakt z dostawcami
  • współpraca z rożnymi działami firmy
Wymagania:
  • motywacja i chęci do pracy
  • mile widziana obsługa pakietu Office oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego w piśmie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.