Najnowsze oferty pracy

  • Trainee in Procurement Operations

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    2 dni
    Specifically, you will: Supporting Arla’s colleagues in answering queries via Service Hub tool. Providing high service level to stakeholders and building strong collaboration. Supporting improvements implementation within the team. Ensure delivery of operational KPIs within own area. Solving price...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent/ka Działu Zakupów

MAAN Sp. z o.o.
Pruszków
praca stacjonarna
2398 dni temu

MAAN Sp. z o.o. to stabilna firma i lider w produkcji okapów kuchennych.
Ponad 30-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi klientami,
wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie owocują ciągłym doskonaleniem naszej firmy.

W związku z rozbudową działu szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

Miejsce wykonywania pracy: Pruszków
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:
  • Zaopatrzenie zakładu w materiały produkcyjne
  • Nadzorowanie stanu realizacji zamówień i dostaw
  • Wyjaśnianie spraw związanych z reklamacjami w zakresie jakości i ilości dostarczonego towaru
  • Kontakt z dostawcami, wysyłanie zapytań ofertowych
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Monitorowanie stanów magazynowych
  • Wprowadzanie zamówień do systemu CDN XL
  • Wystawianie dokumentów magazynowych, m.in. PZ, RW, PW, MMW oraz MMP
  • Kompletowanie dokumentów zakupu
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów w firmie produkcyjnej
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym (poziom B2)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu CDN XL lub innego programu ERP
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Kartę Benefit System
  • Pracę od zaraz w zespole profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r RODO”

Wysyłając CV oraz inne dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach związanych z rekrutacją. Administratorem danych osobowych jest Maan sp. z o.o. z siedzibą w Grójcu (05-600), Podole 9.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych kandydatów znajdziesz pod adresem: http://maan.pl/praca/