Asystent Serwisu ds. Budowlanych

Climatic Sp. z o.o.

Warszawa - Reguły

113 dni temu

Climatic Sp. z o.o., firma produkcyjno – budowlana z siedzibą w Regułach k. Warszawy poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa - Reguły

Obowiązki:
  • usuwanie usterek hydraulicznych i budowlano-wykończeniowych,
  • uczestnictwo w oględzinach i przeglądach serwisowych,
  • utrzymanie porządku w magazynie serwisowym.
Wymagania:
  • znajomość podstawowych technik wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, sucha zabudowa),
  • znajomość podstawowych zagadnień hydraulicznych,
  • gotowość do 2-3 dniowych wyjazdów służbowych na terenie Polski i Niemiec,
  • prawo jazdy kat. B.
 Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.
Poznaj stanowisko: Serwisant
Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Praca Serwisant