Najnowsze oferty pracy

  • Trainee in Procurement Operations

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    1 dni
    Specifically, you will: Supporting Arla’s colleagues in answering queries via Service Hub tool. Providing high service level to stakeholders and building strong collaboration. Supporting improvements implementation within the team. Ensure delivery of operational KPIs within own area. Solving price...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Asystent ds. Zakupów śląskie
Asystent w Dziale Zakupów ze znajomością j. niemieckiego

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
śląskie
praca stacjonarna
1816 dni temu
W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Nr ref.: AZ/MB
Zadania:
  • wsparcie Kupca w codziennych obowiązkach w dziale zakupów,
  • wsparcie w pozyskiwaniu ofert na dostawy produktów (odzież,tekstylia, drobne agd, zabawki),
  • składanie zamówień w systemie,
  • kontrola systemu pod kątem koordynowania procesu zakupowego dla  zapewnienia terminowej realizacji zamówień i dostaw,
  • weryfikacja i kompletacja dokumentów zakupowych,
  • przygotowywanie raportów, analiz na podstawie danych z systemu.
Wymagania:
  • wykształcenie m.in średnie,
  • dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2),
  • umiejętność obsługi komputera (Pakiet MS Office),
  • obowiązkowość, zaangażowanie oraz umiejętność organizowania czasu pracy,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
Firma oferuje:
  • wdrożenie przez szkolenia oraz możliwość rozwoju,
  • stabilną pracę,
  • prywatną opiekę medyczną i inne benefity.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W aplikacji prosimy zawrzeć wybrane zgody:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162