Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    13 godz.
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Back-end Developer

MOTOKARIERA S.C.
podkarpackie
praca stacjonarna
1481 dni temu

Testujemy kilkaset samochodów rocznie (masz ochotę się przejechać?), badamy rynek motoryzacyjny, doradzamy dealerom i importerom samochodów i aktualnie szukamy pasjonatów motoryzacji (lub przyszłych pasjonatów - dopiero Ciebie zarazimy!) na stanowisko:

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie aktywny udział w rozwijaniu nowych innowacyjnych projektów m.in Auto Katalog, platformy raportowe. Praca może mieć charakter zdalny.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości Javy i zasad programowania obiektowego, SOLID, GoF
  • REST, webservices
  • Elasticsearch - znajomości przynajmniej podstawy
  • Spring Boot
  • Linux
  • Maven

Oferujemy:

  • Pracę zdalną
  • Możliwość rozwinięcia skrzydeł dla osób o niewielkim doświadczeniu
  • Niepowtarzalne projekty
  • Kameralny zespół i fajną atmosferę

Poznaj

MotoKariera to 11 letnie doświadczenie w całości dedykowane zagadnieniom zarządzania zasobami ludzkimi w branży motoryzacyjnej. MotoKariera to kilkaset zrealizowanych rekrutacji i liczne projekty consultingowe (development center, tworzenie systemów wynagrodzeń). MotoKariera to ludzie… dowiedz się o nas więcej!