Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Badacz Danych (Data Scientist) Warszawa
Badacz / Ewaluator / Kierownik Projektów Badawczych

IBC GROUP Central Europe Holding S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1362 dni temu

Ogłoszenie numer: 3451720, z dnia 2020-07-06

IBC GROUP Central Europe Holding S.A. to polska firma badawcza, zatrudniająca w ramach realizowanych badań, kluczowych ekspertów, kierujących się wiedzą i naukową rzetelnością. Realizujemy badania społeczne i ewaluacyjne w obszarze rynku pracy, rozwoju regionalnego, polityki społecznej, funduszy strukturalnych, zasobów ludzkich, zarządzania zasobami naturalnymi, rozwoju instytucjonalnego, szacowania i aktualizowania wskaźników, działań informacyjnych i promocyjnych.

Ukończyłeś studia w zakresie nauk społecznych lub ekonomii? Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Nasza siedziba znajduje się przy Metro Politechnika w Warszawie, a biuro projektowe na PGE Narodowym w Warszawie. Dojedziesz do nas bardzo szybko metrem, tramwajem, autobusem, rowerem a nawet hulajnogą. W ramach oferowanego stanowiska będziesz planował i realizował badania społeczne, ekonomiczne, ewaluacyjne, które pozyskiwane będą w formule przetargowej. Będziesz zaangażowany w realizację badań, analiz, raportowanie, a także selekcję ekspertów naukowych i nadzór na ich pracą.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie i koordynowanie badań społecznych i ewaluacyjnych w obszarze rynku pracy, rozwoju regionalnego, polityki społecznej, funduszy strukturalnych, zasobów ludzkich, zarządzania zasobami naturalnymi, rozwoju instytucjonalnego, szacowania i aktualizowania wskaźników, działań informacyjnych i promocyjnych
  • Opracowywanie metodologii badań (przygotowywanie ofert metodologicznych i projektowanie badań)
  • Rekrutacja ekspertów naukowych i współpraca z ekspertami (przedstawiciele świata nauki)
  • Analiza danych ilościowych oraz jakościowych
  • Realizacja badań jakościowych i analizowanie danych jakościowych
  • Nadzór nad pracą sieci badawczych w realizowanych projektach: kontrola moderatorów, podwykonawców i firm, które dostarczają usługi do IBC GROUP Central Europe Holding S.A.
  • Przygotowanie raportów z badań, prezentacji i prezentowanie wyników badań

Wymagania

  • Jesteś absolwentem/ką studiów z obszaru nauk społecznych lub ekonomicznych (socjologia, ekonomia, psychologia) i masz doświadczenie w realizacji badań społecznych/ewaluacyjnych, a do tego jesteś skuteczny/a i lubisz zarządzać procesami, zespołami i realizować badania
  • Jesteś zaznajomiony/a z metodami badań ewaluacyjnych i ich sposobem realizacji
  • Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office, a także programami do analiz statystycznych danych ilościowych oraz analiz jakościowych
  • Jesteś dobrze zorganizowany/a, pilny i samodzielny
  • Masz analityczny umysł i potrafisz być kreatywny/a
  • Jesteś skuteczny/a, zaangażowany/a i spostrzegawczy/a i łatwo nie poddajesz się
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji badań ze środków publicznych

Oferujemy

  • Pracę przy różnorodnych projektach badawczych dotyczących różnorodnych sektorów gospodarki
  • Partnerską atmosferę, komfortową przestrzeń do pracy
  • Duży zakres przestrzeni na własną inicjatywę
  • Niesformalizowaną strukturę, wzajemny szacunek i działanie ukierunkowane na osiąganie jasnych zdefiniowanych celów biznesowych
  • Wymianę know-how
  • Niezależność i miejsce na realizację Twoich pomysłów