Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Betoniarz - Zbrojarz

WORK SOLUTIONS Sp. z o.o.

Germany, Bawaria

86 dni temu

Work Solutions sp. z o.o. (KRAZ 3174) od 2006 specjalizuje się od 2006 roku w obsłudze międzynarodowych projektów rekrutacyjnych i w delegowaniu transgranicznym dla klientów z branży inżynieryjnej, budowlanej i produkcyjnej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy oferować bezpieczne, atrakcyjne i stabilne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech w zakładzie prefabrykacji na stanowisku:

Miejsce pracy: Bawaria
Nr ref.: REF/CBET/PREF/H/DE/08/2019

Zakres Zadań:

  • Prace szalunkowe i betoniarskie przy produkcji prefabrykatów żelbetowych

Forma zatrudnienia: niemiecka umowa o pracę tymczasową

Wymagania:
  • Doświadczenie w zakładzie prefabrykacji min 2 lata
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Zdolność do pracy w zespole jak również na samodzielnym stanowisku
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • Umowa o pracę na warunkach niemieckich z pełnymi świadczeniami niemieckimi
  • Wynagrodzenie: 10,50 -11,00 EUR netto/godzinę, możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pozostałe dodatki z niemieckich układów zbiorowych pracy iGZ-DGB: premie urlopowe, świąteczne, stażowe
  • Wynagrodzenie miesięczne za realny czas pracy. Pełna, rzetelna ewidencja czasu pracy
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Wsparcie Koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.
Poznaj stanowisko: Cieśla
Cieśla jest to najogólniej ujmując osoba zajmująca się obróbką drewna. Cieśla wykonuje różne konstrukcje drewniane do szalunków i stemplowań, które są wykorzystane jako formy przy wylewaniu betonu lub jako szablony w robotach murarskich ,czy w pracach montażowych. Cieśla robi też wszystkie inne konstrukcje drewniane niezbędne na budowie oraz przy remontach takie jak, np. konstrukcje rozporowe i ...
Praca Cieśla