Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

Larix Sp. Jawna
śląskie, Buczkowice koło Bielska-Białej
praca stacjonarna
1794 dni temu

Ogłoszenie numer: 2469193, z dnia 2019-05-27

przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające w branży outdoorowo-sportowej.
Wyłączny dystrybutor na terenie Polski marek: Uvex, Odlo, Reusch, Meindl, Killtec, Camelbak, Sea To Summit, Reima, Maximo oraz właściciel marki Viking.

Miejsce pracy: śląskie, Buczkowice koło Bielska-Białej

Opis stanowiska

  • Kreowanie wizerunku marki oraz kontrola i realizacja strategii rozwoju produktu.
  • Tworzenie i realizacja strategii sprzedażowo – marketingowej.
  • Analiza rynku, wyników sprzedaży i aktualnych trendów.
  • Zarządzanie podległym Zespołem.
  • Obsługa kluczowych klientów krajowych.
  • Współudział w tworzeniu katalogów, cenników, oraz innych narzędzi sprzedażowo – marketingowych.

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – branża sportowa, odzieżowa.
  • Bardzo dobrej znajomości w mowie i piśmie języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Umiejętności organizacji i planowania pracy indywidualnej oraz pracy Zespołu.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych).
  • Dobrej znajomości pakietu office (szczególnie Excel).
  • Wykształcenia wyższego.
  • Mile widziane autentyczne zainteresowanie sportem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer osobisty, telefon komórkowy).
  • Realny wpływ na wizerunek i kierunek rozwoju marki w Polsce.
  • Pracę w młodym zespole i międzynarodowym środowisku.