Brygadzista działu spawalni

LBF Technika Wentylacyjna Sp. z o.o.

Stara Kamienica

12 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy LBF Technika Wentylacyjna Sp.  z o.o. w Starej Kamienicy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Stara Kamienica
Nr ref.: BR/dz/SP/jobs.pl
Podstawowe obowiązki:
  • koordynowanie pracy zespołu podległych pracowników
  • kontrola jakości wykonywanych zleceń w trakcie produkcji i po jej zakończeniu
  • odmeldowywanie zleceń
  • współpraca z pozostałymi działami produkcji
Wymagania:
  • umiejętność organizowania i kierowania pracą w dziale spawalni
  • doświadczenie w zakresie spawania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do pracy w nadgodzinach
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system  wynagrodzenia - wynagrodzenie  podstawowe + premia uznaniowa + premia motywacyjna uzależniona od wyników pracy
  • Pracę w  międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju
  • Pakiet socjalny
Poznaj stanowisko: Brygadzista
Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Praca Brygadzista