Business Development Manager

Devire

Warsaw

38 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warsaw

Nr ref.: PL40866

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Business Development Manager

Twoja przyszła Firma:

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży reklamowej. Aktualnie, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu jako Business Development Manager. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie portfela klientów biznesowych (sieci handlowe) oraz zarządzanie relacjami z klientami, realizowanie celów sprzedażowych dzięki aktywnemu pozyskiwaniu klientów, jak również współpracę z działami wewnętrznymi firmy (m.in. działem handlowym).

Nasz Klient oferuje: 

 • Zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę w dłuższej perspektywie
 • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
 • Bogaty pakiet benefiów pozapłacowych
 • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu (Warszawa - Ochota)

U Kandydatów zwracamy uwagę na: 

 • Doświadczenie w obsłudze sieci handlowych
 • Doświadczenie w obszarze sprzedaży
 • Wysoką motywację i samodzielność w działaniu
 • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania stałych relacji biznesowych
 • Dobra znajomość języka angielskiego
 • Prawo jazdy kat. B

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy 
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy