Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

C# Senior Software Developer

Statica Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
1372 dni temu

Ogłoszenie numer: 3490882, z dnia 2020-07-21

Statica to stabilna firma programistyczna, o ugruntowanej od lat pozycji rynkowej, dostarczająca wysoce specjalizowane usługi dla największych polskich banków. Większość naszej pracy to produkty własne, projektowane i wykonywane na miejscu.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

W ramach pracy u nas, dołączysz do zespołu tworzącego aplikacje pracujące na urządzeniach z systemami iOS, Android oraz Windows.

Wymagania

  • doświadczenie jako programista C# minimum 5 lat,
  • orientacja w bieżącym rozwoju języka C#,
  • znajomość OOP,
  • umiejętność testowania własnego kodu,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • entuzjazm, zaangażowanie i chęci nauki.

Mile widziane:

  • znajomość C++ (11, 14, 17),
  • znajomość Xamarin,
  • znajomość Git.

Oferujemy

  • komfortowe warunki pracy,
  • nowoczesny sprzęt i najnowsze wersje oprogramowania,
  • darmowe napoje oraz przekąski,
  • zaplecze socjalne (kuchnia, pokój wypoczynkowy, telewizor, konsola, stół do ping-ponga),
  • elastyczny czas pracy,
  • godzinną przerwę wliczoną w czas pracy,
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B.