Wybierz się w podróż z PMI Poland Chapter

2016-10-26

Tegoroczna, 11. edycja Międzynarodowego Kongresu PMI Poland Chapter, nadchodzi wielkimi krokami. W dniach 28-30 listopada, organizatorzy tego wydarzenia przeniosą wszystkich uczestników w niesamowitą podróż do świata zarządzania projektami. Kilkudziesięciu wolontariuszy PMI z całej Polski pracuje nad tym, aby tegoroczna edycja była naprawdę wyjątkowa. Nawiązanie do podróży nie jest przypadkowe, ponieważ hasło przewodnie Kongresu brzmi: Journey to Value.Kongres odbędzie się w Warszawie i będzie podzielony na trzy główne ścieżki, a każda z nich odpowiadać będzie jednemu z trzech boków PMI Talent Triangle. Każdy uczestnik będzie mógł poczuć się jak podróżnik odbywający swoją drogę do wartości. Światowej klasy prelegenci, mówcy, doświadczeni kierownicy projektów będą pełnili rolę przewodników, którzy poprowadzą każdego uczestnika bezpieczną drogą do celu. W roli keynote speakerów wystąpią: Ricardo Vargas, Beth Partleton, Johnny Mo.

 Wybierając się w każdą podróż na początku staramy się do niej jak najlepiej przygotować, w związku z tym sprawdzamy mapy, czytamy o miejscu, gdzie się wybieramy, staramy się poznać kulturę i zachowania mieszkańców danego miejsca. Tak samo rozpocznie się nasza podróż podczas tego Kongresu. Ścieżka Technical Management pozwoli nam poznać tajemnice naszych przewodników, jakimi posługują się każdego dnia, aby projekty przez nich realizowane były zakończone sukcesem. Taka wymiana doświadczeń podbuduje nasze techniczne przygotowanie do prowadzenia projektów, biur projektowych, programów czy portfeli.Mając wiedzę na temat danego miejsca przygotowujemy samych siebie, zaopatrujemy się w niezbędny ekwipunek czy szczepimy się wyjeżdżając do krajów tropikalnych. Ta część przygotowania do podróży świetnie koreluje z następną ścieżką Leadership Management, w trakcie której nasza uwaga zostanie zwrócona na umiejętności miękkie, pozwalające nam na stanie się dobrym i skutecznym liderem zespołu.

Będąc przygotowanym możemy ruszyć w podróż do nowego miejsca. Ostatnia ścieżka, Strategic Management, to swoista podróż po kuluarach zarządzania projektami, podczas której będziemy mogli znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania ze świata zarządzania, biznesu czy strategii.

 


Swoją podróż do świata zarządzania projektami warto rozpocząć już teraz. – Niedawno uruchomiliśmy rejestrację uczestników, o szczegółach można dowiedzieć się z odświeżonej strony internetowej wydarzenia – mówi Łukasz Paluszkiewicz, Project Manager Kongresu. – Warto zarezerwować miejsce już teraz, gdyż lista zgłoszonych abstraktów jest imponująca, zarówno w aspektach merytorycznych, jak i w samej liczbie zgłoszeń. Mimo to, wciąż jesteśmy otwarci na nowe zgłoszenia, wszystko po to, aby nasi goście czuli się wyjątkowo pod każdym względem podczas największego i najlepszego wydarzenia związanego z zarządzaniem projektami w Polsce – dodaje Paluszkiewicz. Zapraszamy wszystkich adeptów zarządzania projektami do odbycia razem z nami tej niesamowitej podróży.

 

 


Po więcej informacji odsyłamy na stronę www i social media, gdzie niebawem pojawi się możliwość wygrania wejściówki na 11. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter.

Do zobaczenia!

Jakub Szczepkowski

 

Read also: