Newest jobs

Zobacz więcej ofert pracy

Swipe left or right
to go to next or previous job

CyberSecurity Operational Center - Specjalista / Ekspert

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

155 days ago

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: MK/RSZ/DBIT/02/2019
Twoje zadania:
  • Reakcja na alerty z systemów bezpieczeństwa,
  • Wykrywanie oraz identyfikacja cyberataków z wykorzystaniem narzędzi bezpieczeństwa (skanery podatności, anti-Virus, anti-Malware, DDOS - protector, WAF, SIEM,   forensic tools itp.)
  • Obsługa incydentów bezpieczeństwa IT, prowadzenie analiz informatyki śledczej
  • Rozwój i utrzymanie systemów wspomagających monitorowanie bezpieczeństwa IT,
  • Analiza zdarzeń z systemów źródłowych, priorytetyzacja alertów, ocena wpływu na infrastrukturę Banku.
  • Współpraca z innymi jednostkami biznesowymi w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, wdrażanie i monitorowanie najlepszych rozwiązań bezpieczeństwa.
Nasze oczekiwania:
  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne,
  • Doświadczenie zawodowe potwierdzające umiejętności w obszarze bezpieczeństwa sieci LAN/ MAN/ WAN oraz metody zapobiegania zagrożeniom i atakom sieciowym,
  • Praktyczna znajomość protokołów np. TCP/IP, DNS, HTTP, SMTP, SSL,
  • Znajomość narzędzi umożliwiających analizę i przetwarzanie ruchu sieciowego,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w trybie 24/7/365.
Mile widziane:
  • Znajomość systemów operacyjnych Unix/Windows/Serwerów Webowych,
  • Umiejętność zarządzania i konfiguracja polityk zabezpieczeń na urządzeniach sieciowych np. Firewall, IPS, DDoS Protector, WAF.
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy

Explore

Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Get to know the position: Security Engineer

Security Engineer to stanowisko, na którym pracownik jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo funkcjonujących w danej firmie czy instytucji sieci zawierające ważne z jej punktu widzenia dane. W razie potrzeby reaguje na występujące zagrożenia i przeciwdziała ewentualnym skutkom awarii czy włamania. Regularnie przeprowadza audyty bezpieczeństwa istniejących aplikacji czy serwisów i kontroluje czy działają one zgodnie ...
Security Engineer Job Security Engineer