Zobacz więcej ofert pracy

Data Scientist

Żabka Polska Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1865 dni temu
Miejsce pracy: Poznań

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:

  • identyfikacja obszarów, w których można usprawnić procesy biznesowe poprzez wykorzystanie metod analitycznych
  • tworzenie rozwiązań w oparciu o analizy ekonometryczne, data mining i machine learning
  • zarządzanie prowadzonym projektem analitycznym - ustalenie harmonogramu projektu, planowanie spotkań z osobami z biznesu, monitorowanie postępów projektu, terminowe dostarczanie wyników
  • koordynacja pracy analityków i inżynierów danych przypisanych do projektu
  • implementacja rozwiązań w biznesie (automatyzacja procesów analitycznych, budowanie raportów)
  • utrzymanie systemów analitycznych napisanych w języku R na dużych zbiorach danych (m.in. praca w środowisku Microsoft Azure)

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego w obszarze informatyki, statystyki, matematyki, ekonometrii
  • doświadczenie w roli statystyka/analityka z dobrą znajomością ekonometrii i machine learning
  • zdolność do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku, pod presją czasu
  • znajomość R lub Python, SQL
  • znajomość pracy projektowej, umiejętność zarządzania projektami i priorytetyzacji  zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
Oferujemy:
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl