Najnowsze oferty pracy

  • Psycholog / Psychodietetyk

    EAP24   Warszawa    praca zdalna
    specjalista (mid)  kontrakt B2B
    4 dni
    Główne zadania Przeprowadzanie konsultacji psychodietetycznych w języku polskim i angielskim Poradnictwo psychologiczne i psychodietetyczne dla uczestników programów wsparcia EAP24 Prowadzenie webinarów psychoedukacyjnych i krótkich form szkoleniowych Praca 100% zdalna – prowadzenie tele- i...
Zobacz więcej ofert pracy

Dietetyk

Dussmann Polska Sp.z o.o.
Ząbki
praca stacjonarna
2128 dni temu

Ogłoszenie numer: 1992473, z dnia 2018-06-27

Dussmann Polska Sp. z o.o. zatrudni do swojego działu cateringu osobę na stanowisko:

Dietetyk

Miejsce pracy: Ząbki

Opis stanowiska

  • Układanie jadłospisów dla przedszkola wg zleconych diet,
  • Nadzór podczas wydawania posiłków,
  • Wprowadzanie faktur i inne prace biurowe zlecone przez przełożonego.

Wymagania

  • Ukończona szkoła gastronomiczna lub studia na kierunku dietetyka,
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Min. półroczne doświadczenie w pracy jako samodzielny dietetyk.

Oferujemy

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiety szkoleń.

Poznaj

W Polsce istniejemy od 1993 roku, siedziba firmy mieści się w Warszawie, zaś lokalizacja obsługiwanych przez nas obiektów, obejmuje teren całej Polski.

Bogate doświadczenie w prowadzeniu działalności usługowej w branżach technicznego utrzymania nieruchomości, utrzymania czystości, żywienia zbiorowego i cateringu oraz ochrony osób i mienia, stawia nas w czołówce przedsiębiorców na rynku polskim w tej gamie usług i daje powody do optymistycznego spoglądania w przyszłość.

Najważniejszą sprawą w świadczonych przez nas usługach jest szeroko rozumiana jakość. Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesne metody pracy, stosując najnowsze rozwiązania techniczno-organizacyjne, oparte na standardach światowych z uwzględnieniem specyfiki polskiego rynku.