Najnowsze oferty pracy

  • Psycholog / Psychodietetyk

    EAP24   małopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista (mid)  kontrakt B2B
    4 dni
    Główne zadania Przeprowadzanie konsultacji psychodietetycznych w języku polskim i angielskim Poradnictwo psychologiczne i psychodietetyczne dla uczestników programów wsparcia EAP24 Prowadzenie webinarów psychoedukacyjnych i krótkich form szkoleniowych Praca 100% zdalna – prowadzenie tele- i...
Zobacz więcej ofert pracy

Dietetyk

Catermed S.A.
Kraków
praca stacjonarna
4068 dni temu

Ogłoszenie numer: 263495, z dnia 2013-03-05

Firma gastronomiczna poszukuje osoby na stanowisko:

Dietetyk

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • planowanie i układanie jadłospisów dla pacjentów szpitala

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe dietetyk (studium medyczne lub studia)
  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata
  • obsługa programów dietetycznych
  • ważne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • w okresie próbnym pracę na umowę zlecenie
  • docelowo umowę o pracę