Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Zootechnik śląskie
Doradca do spraw żywienia drób / bydło mleczne

Techna Pologne Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
1527 dni temu

Spółka z kapitałem zagranicznym zajmująca się żywieniem zwierząt hodowlanych oraz sprzedażą dodatków paszowych poszukuje na terenie Polski osoby do pracy mobilnej na stanowisku:

Obowiązki:
  • Rozwój rynku odbiorców wśród producentów pasz dla zwierząt
  • Doradztwo zootechniczne i żywieniowe
  • Sprzedaż dodatków paszowych
Wymagania:
  • Wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne
  • Min. 2-letnie doświadczenie podobnym stanowisku
  • Praktyczna, ugruntowana wiedza zootechniczna lub weterynaryjna
  • Umiejętności handlowe
  • Praktyczna znajomość jęz. angielskiego lub francuskiego
  • Dyspozycyjność w zakresie podróży służbowych krajowych i zagranicznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Stały rozwój zawodowy z możliwością awansu
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • Szkolenia i warsztaty  w środowisku międzynarodowym
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód / telefon / laptop