Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista w Centrum Obsługi Klienta

    IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna   dziś wygasa
    młodszy specjalista (junior)  umowa zlecenie
    15 dni
    Twój zakres obowiązków Posprzedażowa obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, Obsługa zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych od klientów, Przygotowanie, kompletowanie i dbałość o jakość dokumentacji leasingowej, Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ informacji...
Zobacz więcej ofert pracy

Doradca ds. Leasingu

mBank S.A.
Kraków
praca stacjonarna
1812 dni temu
Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą lub umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak dbamy o pracowników!

miejsce pracy: Kraków, Nr ref.: SKW/045/0419
Główne zadania:
  • sprzedaż usługi leasingowej w segmencie samochodów osobowych do 3,5 t,
  • sprzedaż dodatkowych produktów ubezpieczeniowych i bankowych,
  • zdobywanie nowych klientów z segmentu MŚP,
  • nawiązywanie i koordynowanie współpracy z dostawcami z segmentu samochodów osobowych,
  • informowanie klientów o warunkach i zasadach zawierania umów leasingowych, przygotowywanie ofert i umów leasingu,
  • przygotowywanie i koordynowanie dokumentacji związanej z zawarciem i obsługą umów leasingu.
Oczekujemy:
  • doświadczenia pracy i znajomości usług/produktów leasingowych, finansowych lub handlowych w branży motoryzacyjnej,
  • podstawowej wiedzy z zakresu finansów przedsiębiorstw oraz prawa cywilnego i handlowego,
  • umiejętność pracy w MS Office
  • preferowana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • umiejętność współpracy i budowania relacji z innymi,
  • wysoka kultura osobista,
  • skuteczność i odpowiedzialność
  • otwartości na prowadzenie własnej działalności gospodarczej