Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista w Centrum Obsługi Klienta

    IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa zlecenie
    11 dni
    Twój zakres obowiązków Posprzedażowa obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, Obsługa zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych od klientów, Przygotowanie, kompletowanie i dbałość o jakość dokumentacji leasingowej, Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ informacji...
Zobacz więcej ofert pracy

Doradca ds. leasingu

mBank S.A.
Kraków
praca stacjonarna
1633 dni temu
Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak dbamy o pracowników!

miejsce pracy: Kraków, Nr ref.: RKM/058/1019

Zakres obowiązków:

  • akwizycja oraz systematyczne i stałe rozszerzanie portfela obsługiwanych klientów
  • odpowiedzialność za segment maszyn, urządzeń oraz pojazdów o DMC powyżej 3.5 tony
  • informowanie klientów o warunkach i zasadach zawierania umów leasingowych; przygotowywanie ofert, umów leasingu i sprzedaży
  • przygotowywanie i koordynowanie dokumentacji związanej z zawarciem i obsługą umów leasingu

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów leasingowych (w tym dla klientów korporacyjnych) i/ lub doświadczenie we współpracy z dostawcami maszyn i urządzeń i/lub transportu ciężkiego
  • znajomość usług/ produktów finansowych ze szczególnym uwzględnieniem leasingu
  • podstawowa wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstw oraz prawa cywilnego i handlowego
  • wiedza z zakresu sprzedaży i prowadzenia negocjacji handlowych oraz zasad funkcjonowania klientów korporacyjnych
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca komunikację z klientami jest mile widziana
  • samodzielność pracy, skuteczność w działaniu oraz nastawienie na cel
  • prawo jazdy kat. B