Doradca ds. osób poszkodowanych i pokrzywdzonych przez instytucje ubezpieczeniowe i finansowe

FUNDACJAPOMAGAMY.PL

Suwałki, Białystok, Supraśl, Wasilków, Choroszcz, Łomża

409 dni temu

FundacjaPomagamy_pl jest organizatorem ogólnopolskiego programu edukacji i wsparcia dla osób poszkodowanych w wypadkach i pokrzywdzonych przez instytucje finansowe.

W związku z intensywnym rozwojem działalności i rozszerzaniem zasięgu programu, poszukujemy osoby na terenie całego kraju na stanowisko:

Miejsce pracy: Suwałki, Białystok, Supraśl, Wasilków, Choroszcz, Łomża

Oczekujemy:
  • komunikatywności
  • empatii
  • mile widziane doświadczenie w branży odszkodowawczej, ubezpieczeniowej lub finansowej
Zadania:
  • nawiązywanie kontaktu z osobami poszkodowanymi i pokrzywdzonymi przez instytucje finansowe i ubezpieczeniowe
  • informowanie o założeniach programu edukacji i wsparcia dla osób poszkodowanych i pokrzywdzonych
  • współpraca z pozostałymi działami fundacji
Oferujemy:
  • udział w ambitnym i ciekawym przedsięwzięciu
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości uzyskania dodatkowego zarobku
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.
Poznaj stanowisko: Doradca Klienta
Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...
Praca Doradca Klienta