Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Gorlice
Doradca Klienta Detalicznego

Eurobank S.A.
Gorlice
praca stacjonarna
4789 dni temu

Gorlice

Zadania

  • Sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku
  • Realizacja indywidualnych planów sprzedaży
  • Prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem)
  • Wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

Wymagania

  • Wykształcenie min. wyższe zawodowe (licencjat)
  • Roczne doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług
  • Mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
  • Wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym
  • Stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Departamentu Sprzedaży
  • Prywatną, bezpłatną opiekę medyczną
  • Profesjonalne, bezpłatne szkolenia

dol3.jpg