Doradca Techniczno – Handlowy (HVAC)

DTH Selection

Warszawa, Ciechanów, Garwolin, Grójec, Kozienice, Mińsk Mazowiecki, Mława, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Przasnysz, Płock, Płońsk, Radom, Sochaczew, Warka, Wyszków, Siedlce, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków Legionowo, Pruszków, Płock, Radom, Siedlce

31 dni temu

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest wiodący na polskim rynku dostawca urządzeń oraz komponentów z branży klimatyzacji i chłodnictwa. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Region: śląskie

Zakres obowiązków:
  • Obsługa klientów w oddziale firmy w zakresie komponentów chłodniczych oraz urządzeń klimatyzacyjnych.
  • Dobór urządzeń.
  • Sporządzanie ofert techniczno – handlowych.
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami.
  • Rozwiązywanie niestandardowych zagadnień technicznych.
  • Monitorowanie lokalnego rynku.
Wymagania:
  • Wykształcenie inżynieryjne w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji, urządzeń sanitarnych lub student ostatnich lat.
  • Mile widziane doświadczenie w branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej lub chłodniczej.
  • Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia w pełnym wymiarze godzinowym.
  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Chęć rozwoju zawodowego w branży chłodnictwa i klimatyzacji.
  • Łatwość budowania relacji interpersonalnych.
Firma Oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w formie umowy o pracę.
  • Wszelkie narzędzia pracy.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego (w tym szkolenia branżowe).

www.dth-selection.pl

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DTH Selection Tomasz Małagowski z siedzibą przy al. Jana Pawła II 22 w Warszawie (00-133) zgadzasz się na przetwarzanie przez Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez DTH Selection Tomasz Małagowski danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem DTH Selection al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa, rekrutacja@dth-selection.pl.

Poznaj

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering oraz media & marketing.