Swipe left or right
to go to next or previous job

Doradca Techniczy do sprzedaży obrabiarek do drewna

FELDER Group Polska Sp. z o.o.

Mazowieckie

99 days ago

FELDER Group Polska sp. z o.o. działa na rynku polskim już 15 lat i jest wyłącznym przedstawicielem na terenie naszego kraju renomowanego, austriackiego producenta obrabiarek do drewna FELDER KG, na wskroś nowoczesnego, a jednocześnie nadal rodzinnego przedsiębiorstwa szczycącego się 60-letnim doświadczeniem. Należymy do czołówki największych dostawców tego typu obrabiarek w Polsce i osobom związanym z branżą drzewną oferujemy, obok przebogatej palety maszyn stolarskich i narzędzi, pełne wsparcie serwisowe oraz doradztwo z 12 salonów.

Szukamy

DORADCĘ TECHNICZNEGO
do sprzedaży obrabiarek do drewna

Biuro: Kartuzy - Rejon pracy: Trójmiasto
Biuro: Mogilno - Rejon pracy: woj. kujawsko-pomorskie

Biuro: Piotrków Trybunalski - Rejon pracy: okolice Radomska

Biuro: Rzekuń - Rejon pracy: Mińsk Mazowiecki - Warszawa

Biuro: Szczecin - Rejon pracy: woj. zachodniopomorskie

OBOWIĄZKI
  • utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z klientami w powierzonym obszarze
  • fachowe doradztwo w doborze maszyn i narzędzi
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • praca w biurze oraz wizyty u klientów w terenie
WYMAGANIA
  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność i prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomość branży stolarsko-meblarskiej
OFERUJEMY
  • szkolenie wprowadzające i stałe wsparcie w trakcie pracy
  • samochód, laptop i telefon służbowy
  • systematyczne szkolenia do pogłębiania fachowej wiedzy
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • kwotę gwarantowaną + prowizje (4000 – 8000 zł brutto)
  • długoterminową pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej

Explore

FELDER Hall w Tyrolu/Austria zajmuje się projektowaniem, konstruowaniem i globalną dystrybucją wysokiej klasy obrabiarek do drewna. Obrabiarki do drewna produkcji Felder są wyrobami austriackimi najwyższej klasy. Konstrukcja i produkcja odbywają się w 100% w zakładach Hall w Tyrolu.

Get to know the position: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Job Doradca techniczno - handlowy