Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Produkcji

Work & Business Solutions
Głuchołazy
praca stacjonarna
1855 dni temu

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!

Miejsce pracy: Głuchołazy
Nr ref.: DP/GŁ/18
Zadania:
  • Kierowanie zakładem produkcyjnym przedsiębiorstwa.
  • Opracowywanie strategii produkcyjnych.
  • Stałe udoskonalanie procesów produkcyjnych oraz optymalizowanie ich kosztów.
  • Sprawne identyfikowanie „wąskich gardeł” i efektywne rozwiązywanie problemów produkcyjnych.
  • Przygotowywanie planów produkcyjnych oraz bieżące weryfikowanie ich realizacji.
  • Opracowywanie oraz wdrażanie wewnętrznych procedur na produkcji.
  • Zarządzanie podległym zespołem ok. 150 pracowników.
  • Ścisłe współpracowanie z Dyrektorem Technicznym, Technologami oraz innymi komórkami w firmie.
  • Raportowanie wyników do Zarządu Spółki.
Wymagania:
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (o zbliżonym zakresie obowiązków).
  • Doświadczenie w planowaniu oraz realizowaniu założonych planów produkcyjnych.
  • Doświadczenie w optymalizacji produkcji zgodnie z przyjętymi parametrami.
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z ludźmi oraz prowadzenia skutecznych negocjacji.
  • Doskonałe umiejętności analitycznego myślenia, kierowania i zarządzania zespołem.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Zarządzanie lub Inżynieria Produkcji lub pokrewne).
  • Prawo jazdy kat. B.

 Mile widziane:

  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Odpowiedzialną pracę na stanowisku dającym możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy.
  • Mieszkanie służbowe.
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy samochód).
  • Benefity: bony świąteczne, wycieczki integracyjne, dostęp do szkoleń.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B (do uzgodnienia bezpośrednio z Pracodawcą).

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ”Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora, którym jest firma WBS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji dla podmiotów współpracujących z Administratorem. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora zamieszczonej na witrynie internetowej pod adresem https://www.wbspraca.pl/pl/polityka-prywatnosci

Poznaj

WBS Sp. z o.o.