• Purchasing Supervisor / Buyer for automotive and industrial manufacture sector / Private label

    Gavbiz   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator  pełny etat
    3 dni
    As a Purchasing Supervisor your duties will be: Creation and updating of purchase orders. Develop profitable purchasing strategies. Dealing with general queries on product and pricing. Administrative tasks required for the effective operation of the Purchasing Department. Ensuring suppliers deliver...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Zakupów

Work & Business Solutions
mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
praca stacjonarna
2066 dni temu

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Nr ref.: DL/MM/18
Zadania:
  • Odpowiedzialność za efektywne funkcjonowanie Działu Przygotowania Produkcji i Zespołu Magazynów.
  • Zarządzanie procesem poszukiwania i wyboru dostawców.
  • Kierowanie zespołem około 40 pracowników.
  • Uczestniczenie w negocjacjach zakupowych o strategicznym znaczeniu.
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw w celu realizacji planu produkcyjnego.
  • Kontrolowanie zapasów magazynowych zgodne z zapotrzebowaniem krótko i średnioterminowym.
Wymagania:
  • Min. 5-letnie doświadczenie w kierowaniu Działem Zakupów i/lub Logistyki i/lub Przygotowania Produkcji.
  • Doświadczenie w zarządzaniu i optymalizowaniu procesów zakupowych.
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Gotowość do podróży służbowych.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od osiąganych wyników.
  • Narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód).
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę na stanowisku dającym możliwość rozwoju zawodowego.
  • Benefity: dofinansowanie do wypoczynku ZFŚS, pakiet medyczny.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ”Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora, którym jest firma WBS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji dla podmiotów współpracujących z Administratorem. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora zamieszczonej na witrynie internetowej pod adresem https://www.wbspraca.pl/pl/polityka-prywatnosci

Poznaj

WBS Sp. z o.o.