Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Medyczny

Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2074 dni temu

Centrum Medyczne Damiana jest jednostką współpracującą z firmą Medicover, która jest  liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie.

W związku z rozwojem Centrum Medycznego Damiana poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Centrum Medyczne Damiana

ul. Cybernetyki 7

Zadania:
  • nadzór medyczny nad świadczonymi usługami, a w szczególności, nadzór nad prawidłowością i jakością wykonywanych usług medycznych w szpitalu;
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania szpitala, zgodnego z obowiązującymi wymogami formalno-prawnymi;
  • nadzór merytoryczny nad wdrażanymi, nowymi projektami medycznymi;
  • wprowadzanie nowych technologii medycznych;
  • nadzór nad dokumentacją medyczną i przestrzeganie wymagań i procedur w tym zakresie;
  • opracowywanie i aktualizacja procedur i standardów medycznych;
  • zabezpieczenie zasobów ludzkich niezbędnych do prawidłowej realizacji usług medycznych;
  • współtworzenie strategii, celów oraz kierunków rozwoju szpitala;
  • analiza rynku usług medycznych, w tym monitorowanie konkurencji.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe medyczne – lekarskie;
  • doświadczenie w zarządzaniu obszarem medycznym w szpitalu;
  • silne nastawienie na realizację celów i jakość świadczonych usług;
  • doświadczenie w opracowaniu i wdrażaniu standardów medycznych w placówkach medycznych;
  • doświadczenie w obszarze współpracy i rozliczeń z NFZ;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu;
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
  • bezpośredni wpływ na kształt i rozwój biznesu;
  • pakiet świadczeń pozapłacowych.

Poznaj

Centrum Medyczne Damiana istnieje od 1994 r. Oferuje szeroki zakres opieki medycznej, którą zapewnia Pacjentom w siedmiu przychodniach i w szpitalu.
Pracują w nich lekarze wszystkich specjalności, z wieloletnią praktyką kliniczną zdobytą w wiodących placówkach polskich i zagranicznych. Misję Centrum najlepiej oddaje przesłanie – Z Damianem przez całe życie.

Centrum Medyczne Damiana współpracuje z ponad 200 przychodniami na terenie całego kraju.

Centrum Medyczne Damiana należy do Grupy Medicover.