Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Dyrektor Banku Gdańsk
Dyrektor Oddziału Detalicznego

mBank S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
1665 dni temu
Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

miejsce pracy: Gdańsk, Nr ref.: IPR/112/0919

Zakres zadań:

  • kierowanie i nadzór nad funkcjonowaniem podległej placówki
  • realizacja wyniku biznesowego oddziału zgodnie ze strategicznymi celami mBanku
  • zarządzanie podległymi pracownikami, dbałość o rozwój i skuteczne motywowanie pracowników do osiągania wyznaczonych celów (miesięcznych/kwartalnych/rocznych)
  • realizowanie planów sprzedaży i działań marketingowych w podległej jednostce
  • dbanie o wysokie standardy obsługi klientów i budowanie pozycji rynkowej mBanku

Dołącz do nas jeśli posiadasz:

  • doświadczenie w prowadzeniu z sukcesem placówki bankowej/ zespołu o podobnym modelu biznesowym
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w sektorze usług finansowych oraz realizacji planów sprzedażowych w zarządzanym oddziale
  • znajomość technik sprzedaży oraz podstawowych produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
  • doświadczenie w obsłudze klienta (sprzedaż produktów kredytowych i depozytowo-inwestycyjnych dla osób fizycznych)
  • bardzo dobrą umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet, aplikacje i systemy bankowe)
  • umiejętność planowania i stawiania celów oraz ich rozliczania
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i budowania pozytywnych relacji z klientami
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Poznaj

mBank S.A.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera