Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    18 godz.
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Operacyjny (M/K)

PI MANAGEMENT SP. Z O.O.
Kraków
praca stacjonarna
1603 dni temu

Ogłoszenie numer: 2799683, z dnia 2019-11-29

Operator hotelowy, zarządzający obiektami pod brandami własnymi i międzynarodowymi, w największych miastach w Polsce, w tym inwestycje w Krakowie,
poszukuje zaangażowanych, otwartych na nowe wyzwania i nastawionych na sukces
kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • koordynowanie procesów na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego (od fazy realizacji poprzez pre – opening do momentu przekazania do eksploatacji)
  • opiniowanie nowych projektów hotelowych
  • kompleksowe i skuteczne działania operacyjne, dotyczące zarządzania hotelami prywatnymi i sieciowymi
  • tworzenie strategii rozwoju firmy, realizacja celów sprzedażowych, optymalizacja przychodów i kosztów oraz odpowiedzialność za rentowność projektów
  • zapewnienie wysokiego poziomu usług dla gości hotelu, dbałość o wizerunek firmy, podejmowanie działań mających na celu rozwój i promowanie marki na rynku
  • raportowanie działań zgodnie z przyjętymi zasadami
  • budowanie i rozwijanie podległego zespołu poprzez efektywne zarządzanie wiedzą, kompetencjami i umiejętnościami w zespole

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z dziedziny zarządzania / finansów / hotelarstwa i turystyki
  • poparte sukcesem doświadczenie zawodowe na stanowisku Operacyjnego
  • bardzo dobra znajomość zasad funkcjonowania obiektów hotelarskich
  • biegła znajomość języka angielskiego ( znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem )
  • znajomość systemów zarządzania przedsiębiorstwem i pakietu MS Office
  • samodzielność w działaniu, multizadaniowość, orientacja na wyniki i realizację założonych celów
  • cechy przywódcze, komunikatywność i umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • duży zakres autonomii przy realizacji zadań oraz możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • komfortowe warunki pracy i dodatkowe benefity