Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne
Zielona Góra, okolice Zielonej Góry
praca stacjonarna
1480 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: okolice Zielonej Góry

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie procesami produkcyjnymi, ich doskonalenie i optymalizację,
  • Realizację planów produkcyjnych, wskaźników efektywnościowych oraz udział
    w działaniach optymalizacyjnych,
  • Wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi związanych z zarządzaniem produkcją,
  • Zarządzanie kosztami utrzymania produkcji oraz ich bieżącą kontrolę,
  • Analizę dostępnych mocy produkcyjnych oraz „wąskich gardeł” w produkcji
  • Udział w przygotowywaniu krótko- i długo- okresowych planów produkcyjnych,
  • Bieżącą kontrolę terminowej realizacji zamówień produkcyjnych,
  • Bieżącą współpracę z Działem Technicznym, Logistyki oraz Jakości,
  • Aktywną współpracę z zespołami projektowymi przy wdrażaniu do produkcji nowych wyrobów.
  • Dbałość o rozwój kompetencji i umiejętności podległego zespołu

 WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 10 letnie udokumentowane doświadczenie w kierowaniu pracą zespołami pracowników produkcyjnych
  • Znajomość języka angielskie lub niemieckiego na poziomie bardzo dobrym
  • Znajomość zagadnień technologicznych, utrzymania ruchu oraz logistyki produkcji
  • Znajomość branży automotive – warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami (min. 300 osób) – warunek konieczny
  • Praktycznej znajomości zagadnień Lean Manufacturing
  • Znajomości systemu SAP – moduły produkcyjne i powiązane