Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji

DOBRA FORMA Sp. z o.o.
Namysłów
praca stacjonarna
2235 dni temu

Dobra Forma to firma z 16-letnią tradycją będąca wiodącym producentem najwyższej jakości rozwiązań meblowych dla wnętrz biurowych w Polsce.

W chwili obecnej firma Dobra Forma poszukuje Specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Namysłów
ZAKRES ZADAŃ:
  • Kompleksowe zarządzanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Działu Produkcji,
  • Zapewnienie jakości oraz przestrzegania procedur na zarządzanym obszarze,
  • Zapewnianie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych oraz przestrzeganie standardów jakościowych i BHP,
  • Zapewnienie ciągłości produkcji przy optymalnym wykorzystaniu maszyn i surowców,
  • Opracowywanie oraz wdrażanie usprawnień i rozwiązań mających na celu optymalizację kosztów oraz zwiększenie jakości i wydajności produkcji,
  • Nadzór nad prawidłowym stanem technicznym parku maszynowego,
  • Bieżąca kontrola i analiza wyników produkcyjnych, w tym minimalizacja strat, codzienna analiza zużyć surowców,
  • Współpraca z osobami kierującymi pozostałymi obszarami w Firmie,
  • Zarządzanie oraz nadzór nad organizacją pracy oraz skuteczne zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym składającym się z około 70 osób,
  • Współudział w budowaniu strategii Firmy.
WYMAGANIA:
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w środowisku produkcyjnym w branży meblarskiej,
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem produkcją oraz jakością,
  • Szeroka wiedza z zakresu produkcji mebli,
  • Znajomość zasad planowania produkcji,
  • Doświadczenie w optymalizacji produkcji,
  • Zorientowanie na nowoczesne metody zarządzania,
  • Wysoki poziom kompetencji przywódczych i umiejętności interpersonalnych,
  • Umiejętność skutecznego kierowania zespołem i motywowania pracowników,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego reagowania na zaistniałe problemy,
  • Znajomość pakietu MS Office i programów typu ERP,
  • Zdolność analitycznego myślenia, planowania i podejmowania decyzji.
MILE WIDZIANE:
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
OFERUJEMY:
  • Bardzo ciekawą pracę w rozwijającej się firmie z branży meblarskiej,
  • Pracę w profesjonalnym zespole,
  • Możliwość realizowania autorskich pomysłów organizacji obszaru produkcji,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - udział w szkoleniach specjalistycznych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres biuro@dobraforma.com wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883". Prosimy o zawarcie nazwy stanowiska w tytule maila. Dodatkowo informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.