Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zakładu Produkcji

Nolta Career Experts
Warszawa, Okolice Warszawy
praca stacjonarna
1451 dni temu

Ogłoszenie numer: 3278676, z dnia 2020-05-04

Pracodawca: Podstawowym przedmiotem działalności Spółki są usługi i produkcja w sektorze budowlanym.
Podczas wieloletniej działalności na rynku budowlanym, w charakterze Generalnego Wykonawcy,
Spółka wyspecjalizowała się w realizacji obiektów budowlanych z segmentów handlowo – usługowych
i przemysłowych na terenie całej Polski.

Stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Okolice Warszawy

Opis stanowiska

  • Kierowanie, Zarządzanie działalnością podległej organizacji
  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi na terenie zakładu poprzez zapewnienie właściwego przebiegu
  • produkcji na poszczególnych wydziałach
  • Utrzymywanie relacji z zarządem i właścicielami firmy oraz działami sprzedaży, marketingu, etc
  • Opracowywanie strategii zasobów ludzkich, jednostek organizacyjnych
  • Projektowanie struktury organizacyjnej i relacji pomiędzy jednostkami organizacyjnymi
  • Budowanie przewagi konkurencyjnej, prowadzenie projektów inwestycyjnych
  • Zarządzanie funduszem wynagrodzeń
  • Kontrolowanie warunków pracy i przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • Sporządzanie analiz działalności firmy
  • Koordynowanie i kontrolowanie realizacji planów

Wymagania

  • Min. 5 – 7 lat doświadczenia w zarządzaniu jednostką produkcyjną o zatrudnieniu min. 40 osób
  • Wykształcenie wyższe techniczne / mile widziane wykształcenie podyplomowe w zakresie zarządzania
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji w zakresie zarządzania zespołem
  • Umiejętność planowania procesów produkcyjnych
  • Znajomość pakietu Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki
  • Pakiet narzędzi i warunków zatrudnienia adekwatny do stanowiska Dyrektora Zakładu Produkcji
  • Nowoczesne i dynamiczne środowisko pracy
  • Współtworzenie strategii oraz działań R&D firmy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, udziały w warsztatach