Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

Globetek Sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
2965 dni temu

Dla naszego klienta, jednej z odlewni znajdującej się w Polsce, poszukujemy osoby na
stanowisko:

Miejsce pracy: woj. łódzkie

Zakres obowiązków:
  • Formułowanie polityki i strategii produkcyjnej Spółki,
  • Opracowywanie, analiza i wdrożenie planów produkcji oraz kontrola ich realizacji,
  • Nadzór i koordynacja wszelkich spraw związanych bezpośrednio z organizacją
  • produkcji,
  • Doskonalenie procesu produkcyjnego i inicjowanie zmian,
  • Analiza i ocena zamówień pod kątem technicznych warunków realizacji, terminów
  • wykonania,
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz,
  • Zarządzanie pracą podległych pracowników.
Wymagania:
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii odlewni,
  • Znajomość procesów odlewniczych (odlewy z żeliwa szarego i sferoidalnego).
  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziana metalurgia,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności interpersonalne i przywódcze.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki pracy,
  • Pracę w rozwijającej się firmie, udział w budowaniu strategii firmy,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
  • Samodzielność w działaniu.