Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dziennikarz Warszawa
Dziennikarz (abcZdrowie i parenting.pl)

Wirtualna Polska Media S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1623 dni temu
Warszawa
Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Opis stanowiska:

  • Pisanie, redagowanie i korekta tekstów związanych z tematyką zdrowie i parenting (serwisy: abcZdrowie i parenting.pl)
  • Przygotowanie treści e-commerce (poradnikowo-konsumenckich)
  • Nagrywanie materiałów wideo
  • Wydawanie serwisu
Chcemy aby do naszego zespołu dołączyła osoba, która:
  • Ma doświadczenie w pracy redaktorskiej
  • Interesuje się tematyką zdrowotną i parentingową
  • Umie pisać szybko i pod presją czasu
  • Jest kreatywna i ma głowę pełną pomysłów
  • Nie boi się nowych wyzwań
  • Odnajduje się zarówno w pisaniu długich, profesjonalnych treści, jak i krótkich newsów
  • Ma lekkie pióro, może nawet "blogerskie"
  • Lubi pracę z aparatem / smartfonem / kamerą
  • Lubi rozmawiać z ludźmi
  • Doskonale odnajduje się w kwestiach związanych z social mediami
Oferujemy:
  • Swobodna atmosfera
  • Brak dress code’u
  • Szkolenia i konferencje
  • Wspólna gra w planszówki
  • Wymiana wiedzy
  • Imprezy integracyjne
  • Biblioteka
  • Parking dla rowerów
  • Nowoczesne biuro