Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. kluczowych klientów edukacyjnych i B2B

    Odeon Dybiec Adamiak Sp. J.   Sochaczew, ul. Żeromskiego 8    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Dlaczego My (Kino Odeon, e-kinoodeon, Cisza, kamera, akcja ! - młodzieżowy kod filmowy) Z ogromną przyjemnością przedstawiamy kino Odeon, wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Sochaczewa. Odeon to nie tylko kino to również projekt, który ma odpowiadać na wszelkie potrzeby i oczekiwania...
Zobacz więcej ofert pracy

Dziennikarz

Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1543 dni temu

Ogłoszenie numer: 3002012, z dnia 2020-02-03

Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o., firma doradcza oraz organizator ogólnopolskich konferencji, kongresów i szkoleń, a także wydawca miesięcznika Rynek Kolejowy oraz portali internetowych www.rynek-kolejowy.pl,www.rynekinfrastruktury.pl, www.transport-publiczny.pl, www.rynek-lotniczy.pl poszukuje osoby na stanowisko:

Dziennikarz

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Pisanie tekstów o tematyce gospodarczej i społecznej
  • Przeprowadzanie wywiadów z przedstawicielami świata biznesu, nauki i polityki
  • Przygotowywanie dłuższych materiałów o charakterze analitycznym
  • Obsługa systemu zarządzania treścią (CMS)
  • Obsługa profili portali w mediach społecznościowych (głównie: Facebook, Twitter)
  • Udział w konferencjach prasowych/ wyjazdach dziennikarskich

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (magisterium lub studenci IV i V roku)
  • Preferowane kierunki: dziennikarstwo/ ekonomia
  • Doświadczenie w pracy w redakcji internetowej i/ lub w mediach tradycyjnych
  • Mile widziane doświadczenie w pisaniu tekstów o tematyce gospodarczej w zakresie inwestycji infrastrukturalnych, komunikacji miejskiej i/ lub międzynarodowej
  • Wysoka komunikatywność
  • Otwartość i pomysłowość,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
  • Zdolność do szybkiego uczenia się
  • Umiejętność jasnego, precyzyjnego wyrażania myśli w formie pisemnej
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z wykorzystaniem systemów do zarządzania treścią (CMS)

Oferujemy

  • Pracę w miłym i prężnie rozwijającym się zespole redakcyjnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego