Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. kluczowych klientów edukacyjnych i B2B

    Odeon Dybiec Adamiak Sp. J.   Sochaczew, ul. Żeromskiego 8    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Dlaczego My (Kino Odeon, e-kinoodeon, Cisza, kamera, akcja ! - młodzieżowy kod filmowy) Z ogromną przyjemnością przedstawiamy kino Odeon, wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Sochaczewa. Odeon to nie tylko kino to również projekt, który ma odpowiadać na wszelkie potrzeby i oczekiwania...
Zobacz więcej ofert pracy

Dziennikarz

Web INnovative Software sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
1542 dni temu

Jesteśmy zespołem, który dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji tworzenia realizuje projekty przeznaczone dla przedsiębiorców działających w erze informacji. Dążymy by hasło - Twoja firma tam gdzie Ty! - stało się faktem w pełnym tego słowa znaczeniu.

Dziennikarz
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Pisanie artykułów dla serwisów internetowych o tematyce prawnej, podatkowej, księgowej,
    • https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/ - 3,5 mln czytelników
    • https://poradnikpracownika.pl/ - 800 tys czytelników
    • https://cenabiznesu.pl/ - 300 tys czytelników
  • Tworzenie notek prasowych,
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe zawodowe,
  • Dobra znajomość tematyki,
  • Zainteresowania związane z ekonomią,
  • Lekkie pióro,
  • Samodzielność, sumienność, dokładność,
  • Gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Doświadczenie w pisaniu artykułów na powyższe tematy,
  • Przestrzeganie terminów redakcyjnych,
Oferujemy:
  • Stałą pracę w bardzo dobrej atmosferze,
  • Stabilne, uczciwe wynagrodzenie,
  • Możliwość samorozwoju.