Ekspert / Starszy Inżynier ds. oprzyrządowania

NES Global Talent

Wieluń

31 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z TOP 3 w Europie w swoje branży , poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wieluń

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • projektowanie i tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej oprzyrządowania
  • terminowe i jakościowe dostarczenie oprzyrządowania do produkcji wyrobów
  • udział w procesie wdrożenia oprzyrządowania do produkcji
  • współpraca z dostawcami maszyn i oprzyrządowania
  • rozwój i doskonalenie produkowanego oprzyrządowania
  • zapewnienie oraz nadzór firm podwykonawczych
WYMAGANIA:
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe, preferowane: techniczne
  • średnio-zaawansowaną znajomość j. angielskiego
  • znajomość programów do konstruowania, projektowanie w tych programach i tworzenie dokumentacji
  • umiejętność projektowania oprzyrządowania wspomagającego proces produkcyjny
  • dobra znajomość terminologii technicznej
  • prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • szkolenia i rozwój pracowniczy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • uczestnictwo w nowych projektach
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie zajęć sportowych

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier
Inżynier, w rozumieniu edukacyjnym jest absolwentem wyższej uczelni technicznej. Jest to tytuł ukończenia studiów na politechnice, odpowiadający magistrowi. W rozumieniu zawodowym natomiast inżynier jest specjalistą jednego z odłamów inżynierii. Zawody inżynierskie są wyszczególnione w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 8 grudnia 2004 roku w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla ...
Praca Inżynier