Swipe left or right
to go to next or previous job

Elektromonter napraw pojazdów

MPK S.A. Kraków

Kraków

1 day ago

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie zatrudni pracowników na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków
Ramowy zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac przy urządzeniach elektrycznych / elektronicznych
  • usuwanie awarii powstałej podczas bieżącej eksploatacji taboru
  • naprawa podzespołów elektrycznych / elektronicznych
  • programowanie urządzeń elektronicznych
Wymagania dla kandydatów:
  • wykształcenie: minimum zasadnicze zawodowe kierunkowe oraz 2 lata pracy w danej specjalności (mile widziane: wykształcenie średnie kierunkowe)
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej
  • podstawowe umiejętności warsztatowe
  • mile widziana znajomość języków obcych
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność
Oferujemy:
  • pracę na pełny etat w stabilnej Firmie
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, obejmujący m. in:
    • dofinansowanie do szerokiej oferty zajęć sportowych
    • doskonałe zaplecze socjalne w miejscu pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i na najnowocześniejszym sprzęcie
  • szerokie możliwości w zakresie dalszego podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i wiedzy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert  zawierających list motywacyjny i CV.

Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, aby oferta brała udział w ww. rekrutacji, na ofercie prosimy umieścić klauzulę:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko Elektromonter napraw pojazdów.”

 Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, aby oferta brała udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy na ofercie umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko Elektromonter napraw pojazdów oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie z siedzibą w Krakowie, ul.  Św. Wawrzyńca 13.  Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wycofania zgody. Żądanie usunięcia danych może nastąpić w przypadkach określonych w przepisach prawa. Ponadto ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych MPK S.A. w Krakowie, który możliwy jest poprzez adres e-mail: iodo@mpk.krakow.pl lub telefonicznie: (12) 254 14 54.
Udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat licząc od końca roku, w którym został złożona oferta.

Explore

Get to know the position: Elektromonter

Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...
Elektromonter Job Elektromonter

You are applying for the position of

Attach files to the application