Elektryk

MALBOX The Stamping Company

Osiek k. Olkusza

27 dni temu

Firma „Malbox” The Stamping Company

Obecnie poszukuje Pracownika na stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Osiek k. Olkusza
Zadania:
  • Instalacje elektryczne, automatyka;
  • Usuwanie na bieżąco awarii oraz zakłóceń elektrycznych;
  • Remontowanie, konserwacje i modernizacje urządzeń;
  • Wykonywanie czynności diagnostycznych;
  • Kontrolowanie i monitorowanie pracy urządzeń elektrycznych oraz ich automatyki.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne: technik elektryk;
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest koniecznym warunkiem;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego 2D mile widziane;
  • Dyspozycyjność, gotowość pracy w systemie zmianowym;
  • Uprawnienia SEP dla grupy 1 do 1kV;
  • Uprawnienia SEP dla grupy powyżej 1 do 20kV.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie od zaraz na pełen etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zdobycie doświadczenia w firmie z branży motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego;
  • System nagród KAIZEN;
  • Pakiet socjalny: Ubezpieczenie grupowe, świadczenia i paczki świąteczne, dofinansowanie
    do kolonii dla dzieci;
  • Pakiet wsparcia dla osób niepełnosprawnych.
Koniecznym warunkiem jest umieszczenie w treści CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Elektryk, prowadzonego przez p. Zygmunt Solecki prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Zygmunt Solecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Export-Import „MALBOX”, adres wykonywania działalności: Osiek 212a, 32-300 Olkusz , NIP 6370004341, REGON 270064232. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk