Elektryk

Gi Group. Sp. z o.o.

Jawornik k. Myślenic

16 dni temu

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży spożywczej, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Jawornik k. Myślenic
Nasz Klient oferuje:
  • Stabilną pracę
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, ofertę ubezpieczenia grupowego
Zadania:
  • Wykonywanie konserwacji, napraw, remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz pomocniczych
  • Dokonywanie przeglądu maszyn, regulacja taśm, bieżąca regulacja parametrów maszyn i urządzeń, regulacja i przezbrajanie automatów pakujących i węzłów pakujących
  • Wykonywanie różnych robót ślusarskich na urządzeniach i maszynach warsztatowych wg posiadanych uprawnień
  • Raportowanie następnej zmianie o zaistniałych awariach, koniecznych działaniach, odbieranie raportu z poprzedniej zmiany, raportowanie przebiegu zmiany
  • Obsługa magazynu części zamiennych
Wymagania:
  • Minimum 1 rok doświadczenia jako elektryk/automatyk/elektronik
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji
  • Wiedza praktyczna w pracy z urządzeniami pod napięciem, umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • Umiejętność obsługi urządzeń warsztatowych tj. elektronarzędzia, wiertarki, szlifierki, gilotyny, giętarki itp.
  • Mile widziana podstawowa umiejętność programowania sterowników PLC
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych I P oraz uprawnienia do obsługi dźwigu towarowo - osobowego I D
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

Poznaj

Gi Group Sp z o.o.

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk