Elektryk

FORCE - Future of Recruiting Central Erfurt GmbH

Germany, Niemcy

9 dni temu

Elektryk
Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska pracy:
  • montowanie szaf sterowniczych lub wykonywanie oświetlenia wewnątrz budynków, hal, fabryk
  • wykonywanie prac według schematów elektrycznych
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe
Mile widziane:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • świadectwo ukończenia szkoły, certyfikat lub wieloletnie doświadczenie
Nasza Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach, stawki indywidualnie dopasowane do pracownika (na wynagrodzenie wpływ ma doświadczenie oraz poziom znajomości języka niemieckiego)
  • BEZPŁATNE zaliczki (bez kosztów pobocznych)
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy)
  • dieta płacona do każdej godziny pracy
  • możliwość przejęcia kosztów za nocleg
  • ubrania robocze (Würth)
  • niemiecka umowa o pracę
  • niemieckie ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne

Jeśli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń pod numer:
0171 15 83 326 lub 0171 77 91 053 (Rozmowa w języku polskim).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk