Zobacz więcej ofert pracy

Embedded Software Engineer

Zortrax S. A.
Olsztyn
praca stacjonarna
1880 dni temu

Jeśli:

  • Chciałbyś współtworzyć produkty - drukarki 3D - które zdobyły uznanie klientów na całym świecie
  • Na bieżąco przeglądasz informacje w internecie na temat wytwarzania oprogramowania
  • Chcesz pracować w zespole, który samodzielnie tworzy produkty od A do Z
  • Chcesz współpracować z inżynierami i uczyć się technologii druku 3D

Dobrze trafiłeś! - Dołącz do Zortrax i zacznij współtworzyć drukarki 3D, które są sprzedawane z sukcesem w ponad 50 krajach i trafiają na szczyty rankingów użytkowników!
Zortrax S.A. - to jeden z największych polskich sukcesów technologicznych, zauważany przez media na całym świecie, jeden z najbardziej atrakcyjnych pracodawców w regionie.
Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: ESD/25.01.19/OLN
Opis stanowiska:
  • Rozwój oprogramowania wbudowanego w języku C
  • Rozwój narzędzi wspomagających wytwarzanie oprogramowania
  • Znajdywanie błędów i praca w celu ich eliminacji
  • Współpraca z zespołem testerów oraz programistów aplikacji
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka C
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Znajomość narzędzi i praktyk programistycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa znajomość elektroniki
  • Umiejętność poprawnego raportowania wyników pomiarów i badań oraz problemów technicznych
Dodatkowymi atutami będą:
  • Doświadczenie w programowaniu na urządzenia wbudowane (embedded)
  • Udokumentowane portfolio samodzielnie stworzonych projektów
  • Doświadczenie w pracy z mikrokontrolerami STM32 (lub inne Cortex M)
  • Doświadczenie w obsłudze protokołów komunikacyjnych UART, SPI, I2C
  • Znajomość narzędzi STM32CubeMX, SW4STM32 (Eclipse)
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Umiejętność korzystania z elektronicznych narzędzi pomiarowych takich jak: oscyloskop, analizator stanów logicznych, analizator protokołów
  • Znajomość języków Python, Java, C#
Oferujemy:
  • Pracę nad ciekawymi projektami hardwarowymi
  • Pracę nad projektami, które przeznaczone są kolejno do komercyjnego zastosowania na całym świecie
  • Współudział w tworzeniu jednej z najlepszych polskich firm hardwarowych
  • Pracę w kameralnym zespole, odpowiedzialnym w całości za projekt
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży druku 3D
  • Atrakcyjną przestrzeń biurową
  • Pracę w zespole pasjonatów druku 3D

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwanego dalej GDPR) informuję, iż:
1) Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Zortrax Spółka Akcyjna z siedzibą w Olsztynie, przy ulicy Lubelskiej 34, 10-409 Olsztyn;
2) Z administratorem danych osobowych można skontaktować się poprzez, formularz kontaktowy pod adresem https://zortrax.pl/firma/kontakt/, telefonicznie pod numerem telefonu 89 672 40 01 lub pisemnie na adres siedziby administratora;
3) Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celach:
a) jednej rekrutacji w przypadku prawa pracy - na podstawie art. 6 ust 1 pkt f GDPR, przy czym prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora wynika z art. 221 § 1 kodeksu pracy;
b) jednej rekrutacji w przypadku umowy b2b - na podstawie art. 6 ust 1 pkt a GDPR;
c) przyszłych rekrutacji - tylko w przypadku udzielenia przez Pana/Panią dodatkowej zgody na uczestnictwo w przyszłych rekrutacjach- w przypadku dowolnej umowy - na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a GDPR;
d) dochodzenia roszczeń względem Zortrax S.A. oraz dochodzenia i ochrony przed roszczeniami Zortrax S.A. - na podstawie art. 6 ust. 1 pkt f GDPR, przy czym uzasadniony interes Zortrax S.A. oraz Pana/Pani wynikają z innych przepisów prawa(m.in. kodeks cywilny)
4) Pana / Pani dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora: dostawcom usług: IT, prawnych, księgowych, kurierskich i pocztowych;
5) Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane:
a) przez okres trwania rekrutacji i w celu danej rekrutacji, później w celach realizacji obowiązków ustawowych przez administratora(nie dłużej niż 3 lata), przy czym okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne do dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora.
b) w przypadku wyrażenia zgody na uczestnictwo w przyszłych rekrutacjach - także w celu przyszłych rekrutacji do odwołania przez Pana / Panią zgody(nie dłużej niż 3 lata), przy czym okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne do dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora.
6) Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
7) Jeżeli przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych odbywa się na podstawie udzielonej przez Panią / Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych ma Pani / Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zgodę może Pani / Pan odwołać w formie pisemnej wysłanej na adres siedziby administratora lub mu bezpośrednio doręczonej. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem;
8) W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani / Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani / Pana danych.
9) Przysługuje Pani / Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
10) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierze Pan/ Pani udział. Konsekwencją niepodania danych będzie brak rozpatrzenia Pani / Pana aplikacji