Zobacz więcej ofert pracy

Franczyzobiorca

Da Grasso Sp. z o.o.
lubuskie
praca stacjonarna
1932 dni temu

Rozpocznij współpracę z Da Grasso, największą siecią pizzerii w Polsce (ponad 180 lokali) . Dołącz do Nas i skorzystaj z naszego doświadczenia. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do współpracy w charakterze partnerów biznesowych, oferta skierowana jest zarówno do osób prowadzących obecnie lokal gastronomiczny, jak i tych którzy dopiero szukają pomysłu na sprawdzony biznes pod rozpoznawalną marką. Nie wymagamy doświadczenia gastronomicznego, wszystkie niezbędne umiejętności nabędziesz współpracując z Nami w ramach darmowych szkoleń.

Nr ref.: FRANCZYZOBIORCA
Zadania:

Da Grasso jako organizator sieci łączy niezależność prowadzenia własnego biznesu z bezpieczeństwem jakie daje nieustanne wsparcie i rozpoznawalność największej sieci pizzerii w Polsce:

  • know-how prowadzenia placówki
  • system HCCP bazujący wyłącznie na aktualnych rozporządzeniach prawnych
  • nowoczesny wielokanałowy system sprzedażowy
  • zarządzanie gospodarką magazynową
  • prężna działania marketingowe i reklamowe o zasięgu ogólnopolskim
  • bezpłatne szkolenia
  • ROZPOZNAWALNOŚĆ
  • ciągłe wsparcie Opiekuna franczyzowego
Wymagania:
  • gotowości do prowadzenia własnej działalności
  • przedsiębiorczości i zaangażowania – to cechy niezbędne do prowadzenia każdego biznesu
  • umiejętności kierowania zespołem
  • gotowości na podjęcie inwestycji związanej z dostosowaniem lub otwarciem pizzerii

Poznaj

Jesteśmy największą franczyzową siecią pizzerii w Polsce. Kulinarną podróż rozpoczęliśmy w 1996 r. w Łodzi, a po 28 latach w naszym kraju działa już ponad 180 restauracji Da Grasso. Wierzymy, że jedzenie to nie tylko zaspokojenie apetytu, ale również niepowtarzalna okazja do wspólnego spędzania czasu, inspiracji oraz radości płynącej z odkrywania nowych smaków. Chcemy poszerzać grono miłośników pizzy, dlatego każdego dnia pracujemy, aby nasza oferta była dostępna z kolejnych miejscowościach w całym kraju.

Jeżeli chcesz stać się częścią Da Grasso koniecznie zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w naszej sieci. Zapraszamy do składania aplikacji. Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!