Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Praca.pl Praca śląskie Katowice Front-end Developer Katowice
Front End Developer - Centrum Agile Bankowość Codzienna

ING Bank Śląski S.A.
Katowice
praca stacjonarna
1862 dni temu
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: MK/WM/DAD/03/2019

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Jeśli jesteś zainteresowany wdrażaniem nowoczesnej aplikacji bankowości internetowej oraz kreowaniem nowatorskiego podejścia do bankowości, chcesz przygotowywać rozwiązania dla ludzi przedsiębiorczych to w naszym zespole znajdziesz ku temu sposobność. Praca w zespole tworzącym rozwiązania we współpracy międzynarodowej, w którym realizujemy nasze cele, da Ci wiele sposobności do budowania własnej wartości przy wsparciu doświadczonego zespołu.

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:
  • Pracę przy systemie umożliwiającym komunikację pomiędzy klientami, a bankiem
  • Pracę przy rozwiązaniach związanych z usługami nie tylko bankowych dla przedsiębiorców
  • Projektowanie skalowalnej aplikacji pod kątem zapewnienia dużej szybkości działania i krótkiego czasu ładowania
  • Integrację rozwiązania z wewnętrznymi systemami banku oraz zewnętrznymi systemami dostawcy usługi
  • Pracę w obszarze Continuous Integration i Continuous Delivery
  • Wsparcie produkcyjne aplikacji
  • Pracę w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)
Nasze oczekiwania:
  • Znajomość JavaScript (Vanilla js, ES6 itd),
  • Doświadczenie w pracy przy którymś javascriptowym frameworku (Angular, React, Vue, Angular js, Backbone, Ember)
  • Umiejętność pracy na Webpaku
  • Podstawy z Node.js, Git’a, REST itd.
  • HTML / CSS
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy Ci:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Strefę relaksu i rozrywki
  • Dodatkowy monitor
  • Pracę zdalną
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking rowerowy
  • Międzynarodowe projekty