Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer (Webdeveloper)

TeamQuest
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
2065 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MIASTO Bielsko-Biała
Nr ref.: 23490#18070064
Zakres obowiązków:
  • praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości
  • projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • tworzenie portali internetowych powiązanych z platformą wewnętrzną
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS, JavaScript oraz PHP
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
  • dobra znajomość któregoś z wiodących na rynku frameworków CSS, np. Bootstrap 3
  • dobra znajomość architektury MVC, preferowany przez nas framework to CakePHP oraz AngularJS
  • umiejętność tworzenia responsywnego HTML
  • umiejętność posługiwania się systemami kontroli wersji (SVN)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji oraz komunikacji mailowej

Dodatkowe atuty:

  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość preprocesorów CSS: LESS lub SASS
  • umiejętność posługiwania się narzędziami : Grunt, Composer itp.
  • znajomość baz danych, preferujemy MySQL
  • znajomość systemu Linux
  • znajomość AngularJS
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę/B2B
  • sprzęt firmowy do dyspozycji
  • praca w zespole z dużą samodzielnością i autonomią
  • pakiet opieki medycznej
  • możliwość negocjowania dodatkowych benefitów
  • możliwość pracy w komfortowym biurze w Bielsku-Białej
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118