Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    22 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front End Developer

Pearson Frank
Kraków
praca stacjonarna
2141 dni temu

Miejsce pracy: Krakow

Kandydaci będą odpowiedzialni za tworzenie części front-end oprogramowania.

Pracodawca planuje wdrożenie nowego projektu. Będziesz miał okazje dołączyć do kreatywnego zespołu osób wykorzystujących najnowsze rozwiązania technologiczne i rozwijać swoje umiejętności w oparciu o ich doświadczenie.

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość: JavaScript, HTML, CSS
  • Wiedza z zakresu: Angular.js / Angular2
    • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w jednej z największych globalnych firm
  • Niesamowity pakiet benefitów
  • Budżet treningowy
  • Dodatkowe bonusy finansowe