Swipe left or right
to go to next or previous job

Front-end Developer

Devire

Warszawa

35 days ago

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL37746

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Naszym Klientem jest lider w branży ubezpieczeń, jedna z najprężniej rozwijających się polskich firm na rynku. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Senior Frontend Developer

Główne obowiązki:

  • Współtworzenie i programowanie warstwy frontend dla systemu PAK,
  • Współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązania dla inicjatywy biznesowej,
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania,
  • Utrzymywanie i aktualizację repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych,
  • Stabilizację wdrożonych rozwiązań,
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami.

U Kandydatów zwracamy uwagę na

  • Wykształcenie : wyższe o profilu informatycznym,
  • Doświadczenie zawodowe - 3-letnie doświadczenie na stanowisku programisty Front-end w projektach komercyjnych,
  • Znajomość Angular 2+, TypeScript, RxJS, HTML5, CSS, SASS, Karma, Jasmine, Git,
  • Mile widziana znajomość Grunt, Gulp, RequireJS,
  • Znajomość metod integracji z wykorzystaniem REST, SOAP,
  • Doświadczenie zawodowego w metodologii SCRUM/Agile,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentacji technicznej,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów na styku biznes/IT,
  • Umiejętności szybkiego dostosowywania się do zmian, otwarcia na innych i nowe pomysły,
  • Doświadczenie w wykonywaniu rozwiązań na podstawie wymagań,
  • Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole,
  • Znajomość protokołu HTTP.

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B (via Devire)
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w biurze naszego Klienta w atrakcyjnej lokalizacji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Get to know the position: Front-end Developer

Front-End Developer jest jedną z najbardziej pożądanych specjalności wśród programistów. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przygotowanie lub modernizacje witryny internetowej od strony wizualnej. Bierze udział w tworzeniu niezbędnego oprogramowania. Przy użyciu dostępnych technologii projektuje znajdujące się na niej elementy graficzne m.in. animacje i slidery oraz aplikacje. Dba także o ich ...
Front-end Developer Job Front-end Developer

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (54)
Legnica (136)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (278)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (977)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (2301)
Radom (172)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (240)
Nysa (72)