• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Front-end Developer Warszawa
Frontend Developer Subject Matter Expert [rekrutacja online]

Warszawa
praca stacjonarna
rekrutacja online
1483 dni temu
Warszawa

Poszukujemy Senior Frontend Developera, który jest gotów zmienić nieco swój dotychczasowy profil pracy. Jego głównym obowiązkiem będzie pełnienie roli Subject Matter Expert w zakresie technologii frontendowych (ze szczególnym uwzględnieniem Lightning Web Components) w Departamencie Salesforce w PwC IT Services.

Zadania:

  • Pełnienie roli eksperta z zakresu zagadnień frontend w departamencie Salesforce
  • Wsparcie zespołów projektowych w obszarze technologii frontendowych
  • Stałe podnoszenie kompetencji zespołu w obszarze technologii frontendowych
  • Bycie na bieżąco ze zmianami wprowadzanymi na platformie Salesforce w obszarze frontend
  • Pomoc w przygotowywaniu ofert dla klientów (wycena obszaru Custom UI)
  • Zaprojektowanie i rozwijanie programu szkoleniowego w obszarze technlogii frontendowych
  • W celu wypełnienia powyższych obowiązków, niezbędne będzie:
    • poznanie platformy Salesforce w zakresie niezbędnym do komercyjnego uczestnictwa w projektach
    • znajomość technologii Lightning Web Components https://developer.salesforce.com/docs/component-library/documentation/lwc
    • poznanie innych narzędzi frontendowych używanych na platformie Force.com (Aura Components, SLDS)

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML/CSS
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript i jQuery
  • Bardzo dobra ogólna orientacja w różnych technologiach i narzędziach frontendowych, znajomość trendów i kierunków rozwoju oraz standardów
  • Znajomość różnic w implementacji rozwiązań pod różne przeglądarki, umiejętność implementacji rozwiązań uniwersalnych (cross-browser development)
  • Umiejętność programowania responsywnych interfejsów użytkownika
  • Ogólna znajomość różnych frameworków frontendowych (w szczególności w obszarze javascript)
  • Umiejętność pracy z GIT
  • Znajomość dobrych praktyk User Experience / User Interface
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Kompetencje miękkie:

  • Osoba kontaktowa, lubiąca pracę z innymi ludźmi
  • Posiadająca łatwość w przekazywaniu wiedzy
  • Umiejętność pracy w grupie

Mile widziane:

  • Znajomość node.js
  • Znajomość React
  • Znajomość REST API
  • Znajomość platformy Salesforce
  • Znajomość zagadnień dotyczących testów automatycznych interfejsu użytkownika
  • Portfolio z uwzględnieniem dotychczasowych projektów, stron www oraz aplikacji

Co Ci oferujemy:

  • Elastyczną formę współpracy
  • Szkolenia techniczne i certyfikacje
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
  • Dogodną lokalizację tuż przy metrze politechnika
  • Szeroki wachlarz benefitów (m.in. opieka medyczna wraz ze stomatologią, ubezpieczenie, multikafeteria itp.)
  • Możliwość pracy zdalnej zazwyczaj przynajmniej jeden dzień w tygodniu
  • Elastyczny czas pracy w zależności od projektu

Poznaj

PwC

Dlaczego warto?

PwC Polska jest częścią globalnej sieci firm świadczących usługi audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa biznesowego oraz technologicznego. Naszym celem jest pomaganie klientom w osiąganiu ich celów poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań i specjalistycznej wiedzy branżowej. Stawiając na innowacyjność i współpracę, umożliwiamy naszym pracownikom wywieranie znaczącego wpływu i wprowadzanie pozytywnych zmian w świecie biznesu. W PwC oferujemy dynamiczne i integracyjne środowisko pracy, które sprzyja rozwojowi zawodowemu. Zapewniamy szkolenia i zasoby wspierające rozwój kariery naszych pracowników, umożliwiając im budowanie z nami udanej i satysfakcjonującej kariery.
Dołącz do nas w PwC i uwolnij swój potencjał na świetlaną przyszłość w świecie profesjonalnych usług.

Proces rekrutacji - Studenci i absolwenci

Krok Aplikacja online Aplikacja online
Krok Game-Based Assessment Game-Based Assessment
Krok Weryfikacja języka w formie video Weryfikacja języka w formie video
Krok Assessment Center / Rozmowa kwalifikacyjna Assessment Center / Rozmowa kwalifikacyjna

Proces rekrutacji - Profesjonaliści

Krok Telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna Telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna
Krok Spotkanie rekrutacyjne Spotkanie rekrutacyjne